Cat® S52

Náš nejelegantnější design. Odolný jako vždy.

S52_Icons_Profile

Tloušťkou pouhých 9,69 mm

S52_Icons_Camera

Vysoce výkonný fotoaparát

S52_Icons_Rugged

Extra odolný

Používejte telefon zcela bez obav

Telefon je určen pro používání bez příslušenství v podobě obalu. Nabízí vynikající úroveň robustní ochrany, jakou běžná zařízení v obalech nemohou nikdy poskytnout, a proto se snadno vypořádá s veškerými nástrahami všedního dne. Používejte ho s důvěrou a bez stresu či strachu, že by se mohl rozbít při každodenních pádech nebo drobných nehodách.

Náš nejelegantnější design. Odolný jako vždy.

Cat S52 je jedinečnou kombinací naší dosud nejtenčí a nejelegantnější konstrukce, a přitom je stále odolný. S tloušťkou pouhých 9,69 mm a hmotností 210 g se vejde do každé kapsy. Můžete jej vystavit působení jakéhokoliv počasí a jakýmkoliv podmínkám nebo ho jednoduše strčit do kapsy a zapomenout na něj.

Nejlepší fotoaparát ve své třídě.

Fotoaparát mobilního telefonu Cat S52 je nejlepší ve své třídě. Vzhledem k rychlému a přesnému zaostřování díky snímači Sony s technologií Dual Pixel, široké cloně f/1,8 a velkým 1,4µm pixelům, které poskytují skvělý výkon i při slabém osvětlení, se jedná o nejlepší fotoaparát dostupný u odolného telefonu.

Skutečně odolný.

Navzdory své lehké konstrukci vhodné do každé kapsy je Cat S52 chytrý telefon s vojenskou odolností. Telefony značky Cat stanovují standardy odolnosti a model Cat S52 není žádnou výjimkou. Je vyroben tak, aby vydržel: úspěšně prošel zkouškou odolnosti proti opakovanému pádu na beton z výšky až 1,5 m a je možné jej zcela ponořit do vody. Navíc je jeho displej chráněn před prasklinami nejnovějším sklem Gorilla Glass, takže s mobilním telefonem Cat S52 se nehody nestávají.

Předobjednávky

czc-logo-150
mallcz-logo-150
datart-logo-150