Cat® S52

Meie kõige stiilsem disain. Tugev nagu ikka

S52_Icons_Profile

Õhuke – vaid 9,69 mm

S52_Icons_Camera

Kvaliteetne kaamera

S52_Icons_Rugged

Rohkem kui vastupidav

Telefon, mille pärast ei pea muretsema

Mõeldud kasutamiseks olemasoleval kujul, ilma et oleks vaja eraldi ümbrist. Pakkudes kõrgeimal tasemel vastupidavust, millele ümbrises tavaline seade vastu ei saa, on tegu telefoniga, mida elu ei murra. Võite seda kasutada enesekindlalt ja muretult, ilma et peaksite kartma mahapillamist ja muid äpardusi.

Meie kõige stiilsem disain. Tugev nagu ikka

Cat S52 on ainulaadne kooslus meie läbi aegade kõige õhemast ja stiilsemast disainist, olles samas siiski vastupidav. Taskusõbralik, õhuke ja kerge (vaid 9,69 mm ja 210 g) – seda võib kasutada iga ilmaga ja mis tahes tingimustes või pista lihtsalt taskusse ja unustada.

Omas klassis parim kaamera

Cat S52 kaamera on omas klassis parim. Tänu kiirele ja täpsele teravustamisele Sony dual pixel sensoriga, eredale f/1,8 avale ja suurtele 1,4 μm pikslitele, mis tagavad suurepärase toimimise hämaras, on see vastupidavate telefonide kategoorias parim kaamera.

Tõeliselt vastupidav

Vaatamata kergele taskusõbralikule disainile vastab Cat S52 nutitelefon vastupidavuse poolest militaarstandarditele. Cati telefonid on vastupidavuse osas teenäitajaks ja Cat S52 pole siinkohal erand. See vastupidav telefon on läbinud korduvad mahapillamiskatsed betoonile kuni 1,5 m kõrguselt ning selle võib üleni vee alla kasta. Lisaks kaitseb selle ekraani pragude eest uusim Gorilla Glass, nii et Cat S52-ga ei juhtu õnnetusi.

Saadaval

ELISA-LOGO-150x65
TELE2-LOGO-150x65
KANNUKAS-LOGO-150x65
TELIA-LOGO-150x65