Cat® S52

Mūsu plānākais tālrunis. Tikpat izturīgs kā vienmēr

S52_Icons_Profile

Biezums ir vien 9,69 mm

S52_Icons_Camera

Jaudīga kamera

S52_Icons_Rugged

Vairāk nekā izturīgs

Izbaudiet tālruni, ne no kā nebaidoties

Tas ir paredzēts izmantošanai tādā veidā, kādā tas ir, un tam nav nepieciešams vāciņš. Šo tālruni, kas nodrošina izcilu izturību un aizsardzības līmeni, ko nespēj sniegt sērijveida ierīces ar vāciņu, ikdiena nesalauzīs. Šo tālruni varat lietot droši un bez bailēm par to, ka tas varētu saplīst ikdienas kritienu vai neveiklības rezultātā.

Mūsu plānākais tālrunis. Tikpat izturīgs kā vienmēr

Cat S52 ir mūsu visplānākās un gludākās konstrukcijas unikāls apvienojums, kas vienalga ir izturīgs. Nēsāšanai kabatā piemēroto tālruni, kura biezums ir vien 9,69 mm un svars ir vien 210 g, var pakļaut jebkādu laikapstākļu un citu apstākļu iedarbībai, vai arī vienkārši ieslidināt kabatā un aizmirst par to.

Klasē labākā kamera

Cat S52 kamera savā klasē ir vislabākā. Ar ātro un precīzo fokusēšanu, kas tiek panākta, pateicoties dubulto pikseļu Sony sensoram, spilgto f/1,8 apertūru un lielu 1,4 µm pikseļu izmēru, kas nodrošina lielisku rezultātu vāja apgaismojuma apstākļos, tā ir vislabākā kamera, kāda ir pieejama izturīgajiem tālruņiem.

Patiesi izturīgs

Neskatoties uz vieglo svaru, nēsāšanai kabatā piemēroto dizainu, Cat S52 ir viedtālrunis, kuram ir izturības militārā klase. Cat tālruņi nosaka standartus izturīgo tālruņu jomā, un Cat S52 nav izņēmums. Tālrunis ir veidots ilgam kalpošanas laikam, tas ir ticis pārbaudīts pēc atkārtotas nomešanas no 1,5 m augstuma uz betona, un to var pilnībā iegremdēt ūdenī. Turklāt tā ekrāns ir pasargāts pret saplaisāšanu ar jaunāko Gorilla aizsargstiklu, tāpēc ar Cat S52 negadījumu nebūs.

PIEEJAMS

BITE LOGO 150 x 65
LMT-LOGO-150x65
TELE2-LOGO-150x65