Cat® S52

Itin plonas. Tvirtas kaip visada

S52_Icons_Profile

Vos 9,69 mm storio

S52_Icons_Camera

Itin veiksminga kamera

S52_Icons_Rugged

Tvirtas korpusas

Mėgaukitės telefonu be baimės

Telefonas sukurtas naudoti toks, koks yra, jam nereikia dėklo. Šiam telefonui būdinga aukščiausio lygio apsauga, kur kas patikimesnė negu įprastą telefoną saugantis dėklas, taigi niekas jo nesugadins. Naudokitės juo užtikrintai, be įtampos ir nebijodami sugadinti telefoną, net jei šiam tenka dažnai nukristi ar kitaip nukentėti.

Itin plonas. Tvirtas kaip visada.

Telefonas „Cat S52“ – unikalus visų laikų ploniausio ir glotniausio dizaino derinys. Šį vos 9,69 mm storio ir 210 g įrenginį patogu nešiotis kišenėje ir naudoti bet kokiomis oro ir aplinkos sąlygomis. Tiesiog įsidėkite jį į kišenę ir pamirškite, kol jo vėl prireiks.

Geriausia kamera šioje klasėje

Telefono „Cat S52“ kamera yra geriausia šioje telefonų klasėje. Greitas ir tikslus fokusavimas, kurį užtikrina dvigubų taškų „Sony“ jutiklis, šviesi f/1.8 objektyvo anga ir dideli 1,4 µm taškai leidžia puikiai fiksuoti vaizdą, net esant silpnam apšvietimui. Šio telefono kamera geriausia tvirtų telefonų klasėje.

Tikrai patvarus

Nors išmanusis telefonas „Cat S52“ toks lengvas, kad jį patogu nešiotis kišenėje, jis atitinka karinės klasės įrangai taikomus reikalavimus. „Cat“ telefonai nustato tvirtumo standartus, ne išimtis ir „Cat S52“. Sukurtas taip, kad ilgai tarnautų, šis telefonas gali saugiai nukristi ant betoninio paviršiaus net iš 1,5 m aukščio (tai patvirtinta pakartotiniais bandymais), be to, jį galima visiškai panardinti į vandenį. Telefono ekraną nuo įtrūkimų apsaugo naujausias „Gorilla Glass“ stiklas, taigi galite būti tikri, kad naudodami „Cat S52“ nelaimingų atsitikimų nepatirsite.

GALIMA ĮSIGYTI

BITE LOGO 150 x 65
TELE2-LOGO-150x65
TELIA-LOGO-150x65