Cat® S52

Nasza najsmuklejsza konstrukcja. Wytrzymały jak zawsze.

S52_Icons_Profile

Grubość jedynie 9,69 mm

S52_Icons_Camera

Kamera wysokiej klasy

S52_Icons_Rugged

Więcej niż wytrzymały

Pokochaj telefon, pozbądź się obaw

Zaprojektowany do użytku w obecnej postaci bez potrzeby korzystania z etui. S52, którego nic nie zniszczy, oferuje doskonały poziom ochrony, jakiemu nie dorówna zwykłe, niewzmocnione urządzenie w etui. Używaj go z pewnością, bez obawiania się o pęknięcie spowodowane upuszczeniem i codziennymi „przygodami”.

Nasza najsmuklejsza konstrukcja. Wytrzymały jak zawsze.

Cat S52 to unikalna kombinacja naszej najcieńszej i najsmuklejszej konstrukcji z ogromną wytrzymałością. Telefon ten łatwo mieści się w kieszeni, bo jego grubość to jedynie 9,69 mm, a waga to 210 g. Można go narazić na działanie wszelkich warunków pogodowych lub po prostu wsunąć do kieszeni i o nim zapomnieć.

Kamera najlepsza w kategorii

Kamera Cat S52 jest najlepsza w kategorii. Dzięki szybkiemu i precyzyjnemu ustawianiu ostrości zapewnianemu przez matrycę Dual Pixel Sony, jasnemu obiektywowi o przysłonie f/1,8 i dużym pikselom o rozmiarze 1,4 µm zapewniającym doskonałe wyniki przy słabym oświetleniu, to najlepsza kamera dostępna we wzmocnionym telefonie.

Naprawdę wytrzymały

Mimo lekkiej konstrukcji pozwalającej na schowanie go w kieszeni, Cat S52 to smartfon o wytrzymałości spełniającej normy wojskowe. Telefony Cat wyznaczają standardy w kategorii wzmocnionych telefonów, a Cat S52 nie jest wyjątkiem. Skonstruowany tak, aby przetrwać, smartfon ten pomyślnie zdał testy upadku na beton z wysokości do 1,5 m i może być całkowicie zanurzony w wodzie. Ponadto jego ekran jest zabezpieczony przed zbiciem przez najnowsze szkło Gorilla Glass, dlatego Cat S52 nic nie grozi.

Dostępne w

Media-Expert-logo-150