Cat® S52

Náš najúžasnejší dizajn. Odolný ako vždy.

S52_Icons_Profile

S hrúbkou len 9,69 mm

S52_Icons_Camera

Výkonný fotoaparát

S52_Icons_Rugged

Extra odolný

Milujte telefón, zahoďte strach

Navrhnutý, aby sa používal tak, ako je, bez potreby pridávať puzdro. Ponúka vynikajúcu úroveň odolnej ochrany, ktorá sa nedá porovnávať s bežnými zariadeniami v puzdre. Je to telefón, ktorého život len tak ľahko nezlomí. Používajte ho s dôverou a bez stresu alebo strachu z rozbitia pri každodenných pásoch a nehodách.

Náš najúžasnejší dizajn. Odolný ako vždy.

Model Cat S52 je jedinečná kombinácia nášho najtenšieho a najelegantnejšieho dizajnu, pričom je stále odolný. S hrúbkou len 9,69 mm a hmotnosťou 210 g sa ľahko zmestí do vrecka. Môžete ho vystaviť všetkým poveternostným podmienkam alebo ho jednoducho zasunúť do vrecka a zabudnúť, že ho máte.

Najlepší fotoaparát v triede

Fotoaparát modelu Cat S52 je najlepší v triede. Vďaka rýchlemu a presnému zaostrovaniu pomocou duálneho pixelového snímača Sony a jasnej clone f/1,8, ako aj veľkej 1,4 µm veľkosti pixlov ponúkajúcej vynikajúci výkon pri slabom osvetlení, je to ten najlepší fotoaparát dostupný na odolnom telefóne.

Skutočne odolný.

Napriek svojej nízkej hmotnosti a dizajnu, vďaka ktorému sa zmestí do vrecka, je model Cat S52 smartfónom s vojenskou odolnosťou. Telefóny spoločnosti Cat nastavujú latky v oblasti odolnosti a ani model Cat S52 nie je žiadnou výnimkou. Je skonštruovaný tak, aby vydržal, bol opakovane testovaný pre prípad pádu na betón z výšky až 1,5 m a dá sa úplne ponoriť do vody. Navyše je jeho obrazovka chránená pred prasklinami najnovším sklom typu Gorilla, takže s modelom Cat S52 nehrozí žiadna nehoda.

Predobjednávky

TelekomLogo250
o2-logo-65
Nay-Logo-150
1024px-Orange_logo