Doporučujeme omývat váš telefon několikrát denně

jak na to:

Naštěstí jsou všechny telefony Cat odolné a mohou být lehce a efektivně očištěny. Jednoduše opláchni telefon teplou vodou s mýdlem, osuš a telefon je čistý. Před omytím telefonu odpojte všechny externí zdroje energie, kabely a ujistěte se, že všechny zdířky jsou zakryté a slot na SIM kartu je správně zavřený, aby nedošlo k nechtěnému navlhnutí vašeho zařízení.

Pokud potřebuje telefon pořádné čištění, telefony Cat byly testovány. Můžeš použít anti-bakteriální sprej, otřít všechny externí povrchy s použitím alkoholových ubrousků, dezinfekce apod. bez obav z poškození. Před jakoukoli manupulací za účelem dezinfence telefonu odpojte všechny externí zdroje energie, kabely a ujistěte se, že všechny zdířky jsou zakryté a slot na SIM kartu je správně zavřený, aby nedošlo k nechtěnému navlhnutí vašeho zařízení.

Bakterie přežívají na povrchu a přenášejí se na naše ruce. Cat telefon mužeš umýt tak často jako své ruce a zabránit tím přenosu bakterií.

Telefon bereme do rukou mnohokrát denně, přikládáme ho k našemu obličeji. Tím se každá bakterie, virus nebo bacil, která je na tvém telefonu, může přenést i na tvé tělo.

Coronavirus, obyčejná chřilka nebo nachlazení – pravidelná dezinfekce tvého smartphonu pomůže zmírnit roziko nákazy.

umyť mydlovou vodou

očistit dezinfekcí

Kde Koupit

alza-cz-logo-200x200
datart-logo-200x200
czc-logo-200x200
euronics-cz-logo-200x200
mall-logo-200x200
ispace-logo-200x200
electroworld-logo-200x200
o2-logo-200x200