ZALECAMY CZYSZCZENIE SWOJEGO PANCERNEGO URZĄDZENIA KILKA RAZY DZIENNIE.

OTO JAK TO ZROBIĆ:

Na szczęście wszystkie telefony CAT są pancerne, dlatego można je łatwo i dokładnie czyścić podczas mycia rąk. Wystarczy całkowicie zanurzyć urządzenie w gorącej wodzie, spienić je gąbką lub szczotką w wodzie z mydłem, a następnie spłukać pod bieżącą wodą.

Przed umyciem telefonu odłącz wszystkie zewnętrzne źródła zasilania, urządzenia oraz kable i upewnij się, że wszystkie pokrywy portów i karty SIM są dokładnie zamknięte, co pozwoli uniknąć dostania się wilgoci do otworów.

Telefon został również przetestowany pod kątem dokładniejszego czyszczenia. Bez obaw możesz przecierać jego wszystkie zewnętrzne powierzchnie środkami dezynfekującymi, sprayem antybakteryjnym czy chusteczkami nasączonymi alkoholem, ponownie upewniając się przed tym, że wszystkie kable są odłączone, a porty dokładnie zamknięte.

Jest to pancerny telefon, stąd możesz używać szczotek, ściereczek, ręczników papierowych, chusteczek dezynfekujących lub podobnych produktów, nie martwiąc się przy tym o nadmierne wycieranie powodujące uszkodzenie ekranu lub jakiejkolwiek innej części telefonu.

Korzystamy z naszych telefonów wiele razy dziennie i często przykładamy je do twarzy, co oznacza, że ​​wszelkie bakterie lub inne zarazki znajdujące się na ich twardych powierzchniach mogą łatwo przenieść się na skórę. Dlatego należy czyścić telefon CAT tak często, jak swoje ręce, aby uniknąć przenoszenia sie zarazków między urządzeniem a skórą i zmniejszyć ryzyko zachorowania.

wodą z mydłem

środkiem dezynfekującym

Gdzie Kupić

xkom-logo-200x200
play-logo-200x200
neonet-logo-200x200
mediaexpert-logo-200x200
mediamarkt-logo-200x200