Odporúčame umývať váš telefón niekoľkokrát denne.

ako na to:

Našťastie sú všetky telefóny Cat odolné a môžu byť ľahko a efektívne očistené. Jednoducho opláchnite telefón teplou vodou s mydlom, osušte a telefón je čistý. Pred umytím telefónu odpojte všetky externé zdroje energie, káble a uistite sa, že všetky konektory sú zakryté a slot na SIM kartu je správne zavretý, aby nedošlo k nechcenému navlhnutiu vášho zariadenia.

Pokiaľ potrebuje telefón poriadnu očistu, telefóny Cat boli testované. Môžete použiť antibakteriálny sprej, zotrieť všetky externé povrchy s použitím alkoholových obrúskov, dezinfekciou, apod. bez obáv z poškodenia. Pred akoukoľvek manipuláciou za účelom dezinfekcie telefónu odpojte všetky externé zdroje energie, káble a uistite sa, že všetky konektory sú zakryté a slot na SIM kartu je správne zavretý, aby nedošlo k nechcenému navlhnutiu vášho zariadenia.

Baktérie prežívajú na povrchu a prenášajú sa na naše ruky. Telefón Cat môžete umývať tak často ako svoje ruky a zabrániť tým prenosu baktérií.

Telefón berieme do rúk niekoľkokrát denne, prikladáme si ho k našej tvári. Tým sa každá baktéria, vírus alebo bacil, ktorý je na vašom telefóne, môže preniesť aj na vaše telo.

Koronavírus, obyčajná chrípka alebo nachladnutie – pravidelná dezinfekcia vášho smartfónu pomôže zmierniť riziko nákazy

umyť mydlovou vodou

očistiť dezinfekciou

Kde Kúpiť

nay-logo-200x200
alza-sk-logo-200x200
orange-logo
datart-logo-200x200
o2-logo-200x200
telekom-logo-200x200