hygiena na prvním místě
když chytrý znamená čistý

CAT® S31, S52, S61 Smartphony

mohou být opakovaně umývány mýdlovou vodou, dezinfekčními gely, chemikáliemi, bělidlem nebo lihem

Podívejte se na videoZobrazit telefony

Naštěstí jsou všechny telefony Cat odolné a mohou být lehce a efektivně očištěny. Jednoduše opláchni telefon teplou vodou s mýdlem, osuš a telefon je čistý.

Před omytím telefonu odpojte všechny externí zdroje energie, kabely a ujistěte se, že všechny zdířky jsou zakryté a slot na SIM kartu je správně zavřený, aby nedošlo k nechtěnému navlhnutí vašeho zařízení.

Pokud potřebuje telefon pořádné čištění, telefony Cat byly testovány. Můžeš použít anti-bakteriální sprej, otřít všechny externí povrchy s použitím alkoholových ubrousků, dezinfekce apod. bez obav z poškození. Před jakoukoli manupulací za účelem dezinfence telefonu odpojte všechny externí zdroje energie, kabely a ujistěte se, že všechny zdířky jsou pevně zavřené.

 

Všechny externí povrchy můžete očistit pomocí kartáčů, utěrek, alkoholových ubrousků, dezinfekce apod. bez obav z poškození.

Telefon bereme do rukou mnohokrát denně, přikládáme ho k našemu obličeji. Tím se každá bakterie, virus nebo bacil, která je na tvém telefonu, může přenést i na tvé tělo.

vytvořen, aby se lehce čistil
pro ty, kteří zůstávají v práci

CAT® S61

NAJPOPULÁRNĚJŠÍ 4G SMARTPHONE S TERMOKAMEROU MŮŽE BÝT POUŽITÝ NA NEVYHNUTELNÉ ÚLOHY V PRVNÍ LINII

Infekční a přenosné zdravotní obtíže se lehce šíří tam, kde sa lidé shromažďují. Technologie termovízuálního zobrazovaní může pomoci udržet pracovníky prvních linií v bezpečí tím, že jim umožní identifikovat osoby se zvýšenou teplotou.

Cat S60 byl první smartphone na světe, který obsahoval integrovanou termokameru využívající senzor Flir Lepton. Cat S61 kromě toho obsahuje snímač na monitorovaní kvality vzduchu a větší obrazovku.

Oba smartphony jsou schopné neinvazivním způsobem a z bezpečné vzdálenosti identifikovat osobu se zvýšenou teplotou (zdravotní úřady doporučují dodržet bezpečnou vzdálenost 1 – 2 metry).

JEDNODUCHÉ NA POUŽÍTÍ K HROMADNÉMU SKENOVÁNÍ

Všechny fyzické věci, včetně lidí, vyzařují infračervenou energii, kterou je možné zachytit termální kamerou. Různé povrchové teploty jsou zobrazené na displeji telefonu škálou barev. Tato technologie nevyžaduje žádné přírodní nebo umělé světlo na identifikaci a nevyžaduje ani fyzický kontakt s cílovou osobou ke zjištění teploty.

Díky tomu se jedná o ideální technologie k prvotnímu skenování osob, které projdou kolem termo kamery ve vzdálenosti jeden až dva metry (od pracovníků veřejné dopravy po pracovníky bezpečnostních složek, u vchodu u obchodů, recepcích nebo jen jako osobní ochrana v případě návštěvy). Zvýšená tělěsná tepolota se na telefonu projeví kontrastní škálou barev na dispeji.

PŘEDBĚŽNÁ OCHRANA KOMUNITY

Jsme presvědčeni, že sa jedná o praktické, rychlé a spolehlivé mobilní rešení, které umožňuje preventivní vyšetření lidí s neobvykle vysokými teplotami, když vstupují kamkoli od malé kanceláře, obchodu, veřejné dopravy, stadion až po jakýkoli prostor, kde se pohybuje více lidí. Identifikované osoby se poté mohou nechat lékařsky otestovat a může jim být poskytnuta potřebná pomoc.

Jedná se o nástroj předběžného skenování, nejedná se o lékařský diagnostický přístroj. Snímač teploty by se neměl používat jako náhrada za lékařsky certifikovaný teploměr.

BENEFITS OF A SMART PHONE SOLUTION

Though standalone thermal cameras are available, the thermal camera integrated into the Cat S61 and also Cat S60 offer a number of key advantages:

Cat phones are military spec ‘rugged’ devices. Designed and built to be extremely tough and robust, making them suitable for use in any environment, indoors or outdoors.

They can be easily cleaned and disinfected and can be fully submerged in hot water with soaps, detergents or even bleach.

They are connected devices. As smartphones, thermal imagery or other data collected can, where necessary, be shared, streamed or screen-mirrored via WiFi or cellular data connections.

CAT® S61 SMARTPHONE

CAT® S61
JEDNODUCHÉ NA POUŽÍTÍ K HROMADNÉMU SKENOVÁNÍ

1. Otevřete aplikaci MyFLIR

Připevněte telefon do monitorovaného prostoru/na trojnožku, kudy budou lidé procházet maximálně ve vzdálenosti 1,5 m od kamery. Čím příměji budou lide kolem kamery procházet, tím lépe.

Nastavte barevnou paletu na ´Iron´, pokud již není nastaveno.

2. klikněte na ikonu kalibrovat

(Pravá horní ikona) – senzor se automaticky kalibruje. klikněte na ikonu teplotní škály (4. ikona v levo nahoře), tak aby byla viditelná na obrazovce vpravo

3. Zvolte nejvyšší hodnotu teploty

3. Zvolte nejvyšší hodnotu teploty (34°C) a uložte. zvolte nejnižší hotnotu teploty (32°C ) a uložte.

Počkejte 2-3 minuty pře použitím, přesnot měření se zvyšuje po zahřátí senzoru.

Na obrazovce se nyní projeví pouze teploty v tomto rozmezí. Jakákoli nižší teplota bude znázorněna černě, cokoli o vyšší teplotě bude znázorněno bíle. Pokud uvidíte na obrazovce zbarvení nebo bílou barvu, znamená to zvýšenou teplotu.

 

This is a preliminary screening tool, not a medical diagnostic instrument. Thermal imaging sensor should not be used as a substitute for a medically certified thermometer.

Kde Koupit

alza-cz-logo-200x200
datart-logo-200x200
czc-logo-200x200
euronics-cz-logo-200x200
mall-logo-200x200
ispace-logo-200x200
electroworld-logo-200x200
o2-logo-200x200