HIGIENA NAJWAŻNIEJSZA
GDY INTELIGENTNY OZNACZA CZYSTY

Smartfony Cat® S31, S52, S61

MOŻE BYĆ WIELOKROTNIE CZYSZCZONY WODĄ Z MYDŁEM, ŚRODKAMI DEZYNFEKUJĄCYMI, CHEMIKALIAMI, WYBIELACZAMI I ALKOHOLEM

Zobacz wideo

Na szczęście wszystkie telefony CAT są pancerne, dlatego można je łatwo i dokładnie czyścić podczas mycia rąk. Wystarczy całkowicie zanurzyć urządzenie w gorącej wodzie, spienić je gąbką lub szczotką w wodzie z mydłem, a następnie spłukać pod bieżącą wodą.

Przed umyciem telefonu odłącz w szystkie zewnętrzne źródła zasilania, urządzenia oraz kable i upewnij się, że wszystkie pokrywy portów i karty SIM są dokładnie zamknięte, co pozwoli uniknąć dostania się wilgoci do otworów.

Telefon został również przetestowany pod kątem dokładniejszego czyszczenia. Bez obaw możesz przecierać jego wszystkie zewnętrzne powierzchnie środkami dezynfekującymi, sprayem antybakteryjnym czy chusteczkami nasączonymi alkoholem, ponownie upewniając się przed tym, że wszystkie kable są odłączone, a porty dokładnie zamknięte.

Jest to pancerny telefon, stąd możesz używać szczotek, ściereczek, ręczników papierowych, chusteczek dezynfekujących lub podobnych produktów, nie martwiąc się przy tym o nadmierne wycieranie powodujące uszkodzenie ekranu lub jakiejkolwiek innej części telefonu.

Korzystamy z naszych telefonów wiele razy dziennie i często przykładamy je do twarzy, co oznacza, że ​​wszelkie bakterie lub inne zarazki znajdujące się na ich twardych powierzchniach mogą łatwo przenieść się na skórę. Dlatego należy czyścić telefon CAT tak często, jak swoje ręce, aby uniknąć przenoszenia sie zarazków między urządzeniem a skórą i zmniejszyć ryzyko zachorowania.

ZBUDOWANY W CELU ŁATWEGO CZYSZCZENIA
DLA TYCH, KTÓRZY MUSZĄ NADAL PRACOWAĆ

CAT® S61

NAJPOPULARNIEJSZY NA ŚWIECIE TELEFON 4G Z KAMERĄ TERMOWIZYJNĄ MOŻE BYĆ STOSOWANY W CELU ZAPEWNIENIA BEZPIECZEŃSTWA NA PIERWSZEJ LINII FRONTU

Choroby zakaźne łatwo rozprzestrzeniają się tam, gdzie gromadzą się ludzie. Technologia obrazowania termicznego może pomóc chronić ludzi będących na pierwszej linii frontu dzięki wskazywaniu osób z podwyższoną temperaturą.

Cat S60 był pierwszym smartfonem na świecie ze zintegrowaną kamerą termowizyjną wykorzystującą czujnik Flir Lepton. Cat S61 również posiada czujnik termowizyjny, a dodatkowo czujnik monitorowania jakości powietrza wewnątrz pomieszczenia oraz większy od Cat S60 ekran.

Oba smartfony są w stanie wykryć osobę o podwyższonej temperaturze w nieinwazyjny sposób i przy zachowaniu bezpiecznej odległości (władze Wielkiej Brytanii ds. zdrowia zalecają bezpieczną odległość wynoszącą od 1 do 2 metrów).

ŁATWE W UŻYCIU URZĄDZENIE DO MASOWEGO OBRAZOWANIA TERMICZNEGO

Wszystkie fizyczne obiekty, w tym ludzie, emitują energię podczerwoną, którą można wykryć za pomocą kamery termowizyjnej. Różne temperatury powierzchni są wizualizowane i przedstawiane jako różne kolory na wyświetlaczu telefonu. Taka technologia nie wymaga identyfikacji naturalnego ani sztucznego światła oraz fizycznego kontaktu z celem aby odczytać temperaturę.

To sprawia, że technologia ta jest idealna do wstępnej kontroli osób przechodzących obok kamery termowizyjnej w odległości do 2 metrów (przydatna dla pracowników służby publicznej i ochroniarzy, przy wejściach i recepcjach lub po prostu jako ochrona osobista, gdy osoby wchodzą do naszego domu). Podwyższona temperatura skóry będzie wyraźnie widoczna jako kontrastowy kolor na wyświetlaczu.

WSTĘPNA OCHRONA SPOŁECZNOŚCI

Uważamy, że jest to praktyczne, szybkie i niezawodne rozwiązanie mobilne, umożliwiające w celach profilaktycznych obrazowanie termiczne osób o podwyższonej temperaturze, gdy wchodzą one do dowolnej przestrzeni – od małego biura lub sklepu po dużą sieć transportową, stadion lub więzienie. Zidentyfikowane osoby mogą następnie zostać przebadane medycznie i uzyskać niezbędną pomoc.

KORZYŚCI Z ROZWIĄZANIA ZE SMARTFONEM

Chociaż dostępne są samodzielne kamery termowizyjne, kamera termowizyjna zintegrowana z Cat S61, a także Cat S60 ma wiele kluczowych zalet:

Telefony Cat to pancerne urządzenia ze specyfikacją wojskową. Zaprojektowane i zbudowane tak, aby były wyjątkowo twarde i wytrzymałe, dzięki czemu nadają się do użytku w każdym środowisku, wewnątrz i na zewnątrz.

Można je łatwo czyścić i dezynfekować oraz mogą być całkowicie zanurzone w gorącej wodzie z mydłem, detergentem, a nawet wybielaczem.

Są to urządzenia połączone. Ponieważ smartfony, zdjęcia termowizyjne lub inne gromadzone dane mogą, w razie potrzeby, być udostępniane, przesyłane strumieniowo lub dublowane za pomocą Wi-Fi lub połączeń danych komórkowych.

CAT® S61
ŁATWE W UŻYCIU MASOWE URZĄDZENIE DO BADAŃ PRZESIEWOWYCH

1. Otwórz aplikację MyFLIR.

Zamontuj telefon w miejscu monitorowania / na statywie, który pozwoli ludziom przejść w odległości maksymalnie 1,5 m twarzą do aparatu (jak najbardziej na wprost). Ustaw paletę kolorów na „Żelazo”, jeśli nie jest jeszcze zaznaczona.

Ustaw paletę kolorów na „Żelazo”, jeśli nie jest jeszcze zaznaczona.

2. Kliknij ikonę kalibracji

(Ikona w prawym górnym rogu) – czujnik przeprowadzi teraz automatyczną kalibrację. Kliknij ikonę gradientu temperatury (czwarta ikona od lewego górnego rogu), aby widoczny pasek temperatury pojawił się po prawej stronie ekranu.

3. Wybierz i kliknij górną wartość temperatury

Wybierz i kliknij górną wartość temperatury, aby ją edytować i zablokować. Wprowadź 34°C (lub 93°F) i dotknij ikonę zaznaczenia, aby potwierdzić wybór. Wybierz i kliknij dolną wartośc temperatury u dołu wykresu, aby ją edytować i zablokować. Wpisz 32°C (lub 89°F) i dotknij ikonę zaznaczenia, aby potwierdzić wybór.

Zaczekaj 2-3 minuty przed użyciem, ponieważ dokładność wzrośnie w miarę rozgrzewania się czujnika.

Wyświetlacz pokaże teraz tylko temperatury pomiędzy tymi dwiema wybranymi wartościami. Wszystko poniżej będzie czarne, wszystko powyżej – białe. Wszystko, co pojawi się w kolorze lub bieli, podkreśli podwyższoną temperaturę.

Smartfony Cat S61 i Cat S60 powinny być uwzględniane tylko jako aspekt szerszego programu kontroli temperatury. Urządzenia Cat mogą identyfikować osoby w populacji, które wykazują wyższą niż średnia temperatura skóry w stosunku do skalibrowanej „normalnej”. Telefony Cat nie identyfikują osób doświadczających objawów Covid-19 / koronawirusa, dlatego też nie można ich używać do diagnozowania Covid-19 / symptomów koronawirusa ani żadnego innego stanu fizycznego osoby. Nie reklamujemy tych urządzeń w kontekście ich użytkowania w branży medycznej lub do celów medycznych. Nie ma możliwości wykrycia zarażonej osoby za pomocą termowizji, która nie wykazuje podwyższonej temperatury ciała. Jedynie wykwalifikowany i licencjonowany lekarz może ustalić, czy u osoby wykazującej podwyższoną temperaturę skóry występuje jakikolwiek stan medyczny odbiegający od normy. Użytkownicy powinni przestrzegać wszelkich lokalnych przepisów regulujących korzystanie z narzędzi nadzoru.

Gdzie Kupić

xkom-logo-200x200
play-logo-200x200
neonet-logo-200x200
mediaexpert-logo-200x200
mediamarkt-logo-200x200