HYGIENA NA PRVOM MIESTE

KEĎ SMART ZNAMENÁ ČISTÉ

Smartfóny Cat® S31, S52, S61

je možné opakovane umývať mydlom, dezinfekčným prostriedkom, čistidlom a alkoholom.

Pozri video

Našťastie sú všetky telefóny Cat odolné a môžu byť ľahko a efektívne očistené. Jednoducho opláchnite telefón teplou vodou s mydlom, osušte a telefón je čistý. Pred umytím telefónu odpojte všetky externé zdroje energie, káble a uistite sa, že všetky konektory sú zakryté a slot na SIM kartu je správne zavretý, aby nedošlo k nechcenému navlhnutiu vášho zariadenia.

Pokiaľ potrebuje telefón poriadnu očistu, telefóny Cat boli testované. Môžete použiť antibakteriálny sprej, zotrieť všetky externé povrchy s použitím alkoholových obrúskov, dezinfekciou, apod. bez obáv z poškodenia. Pred akoukoľvek manipuláciou za účelom dezinfekcie telefónu odpojte všetky externé zdroje energie, káble a uistite sa, že všetky konektory sú zakryté a slot na SIM kartu je správne zavretý, aby nedošlo k nechcenému navlhnutiu vášho zariadenia.

 

Baktérie prežívajú na povrchu a prenášajú sa na naše ruky. Telefón Cat môžete umývať tak často ako svoje ruky a zabrániť tým prenosu baktérií.

Telefón berieme do rúk niekoľkokrát denne, prikladáme si ho k našej tvári. Tým sa každá baktéria, vírus alebo bacil, ktorý je na vašom telefóne, môže preniesť aj na vaše telo.

Koronavírus, obyčajná chrípka alebo nachladnutie – pravidelná dezinfekcia vášho smartfónu pomôže zmierniť riziko nákazy

VYTVORENÝ NA ĽAHKÉ OČISTENIE
PRE TÝCH, KTORÍ MUSIA PRACOVAŤ ĎALEJ

CAT® S61

NAJPOPULÁRNEJŠÍ 4G SMARTFÓN S TERMOKAMEROU môže BYŤ POUŽITÝ NA NEVYHNUTNÉ ÚLOHY V PRVEJ LÍNII

Infekčné a prenosné zdravotné ťažkosti sa ľahko šíria tam, kde sa ľudia zhromažďujú. Technológia termovízneho zobrazovania môže pomôcť udržať ľudí v prvej línii v bezpečí tým, že im umožňuje identifikovať osoby so zvýšenou teplotou.

Cat S60 bol prvý smartfón na svete, ktorý obsahoval integrovanú termovíznu kameru využívajúcu senzor Flir Lepton. Cat S61 okrem toho obsahuje snímač na monitorovanie kvality vzduchu a väčšiu obrazovku.

Oba smartfóny sú schopné neinvazívnym spôsobom a v bezpečnej vzdialenosti zistiť osobu so zvýšenou teplotou (zdravotné úrady odporúčajú dodržať bezpečnú vzdialenosť 1 – 2 metre).

JEDNODUCHÉ NA POUŽÍVNIE PRI HROMADNOM SKRÍNINGU

Všetky fyzické veci, vrátane ľudí, vyžarujú infračervenú energiu, ktorú môže zachytiť termálna kamera. Rôzne povrchové teploty sú zobrazené na displeji telefónov ako rôzne farby. Táto technológia nevyžaduje žiadne prírodné alebo umelé svetlo na identifikáciu a nevyžaduje fyzický kontakt s cieľom na odčítanie teploty.

Vďaka tomu je ideálnou technológiou na počiatočné triedenie ľudí pri prechode pred termálnou kamerou na vzdialenosť jedného až dvoch metrov (od personálu verejnej služby po strážcov, pri vchodoch a na recepciách alebo jednoducho ako osobná ochrana pri vstupe ľudí do našich domovov). Zvýšená teplota pokožky sa na displeji bude jasne zobrazovať ako kontrastná farba.

PREDBEŽNÁ OCHRANA KOMUNITY

Sme presvedčení, že sa jedná o praktické, rýchle a spoľahlivé mobilné riešenie, ktoré umožňuje preventívne vyšetrenie ľudí s neobvykle vysokými teplotami, keď vstupujú z malej kancelárie alebo obchodu do verejnej dopravy, na štadión alebo kamkoľvek, kde sa pohybuje množstvo ľudí. Identifikované osoby sa potom môžu lekársky testovať a môže im byť poskytnutá potrebná pomoc.

Toto je nástroj predbežného skríningu, nie lekársky diagnostický nástroj. Snímač teploty by sa nemal používať ako náhrada za lekársky certifikovaný teplomer.

VÝHODY RIEŠENIA SMARTFÓNOM

Môžu sa ľahko čistiť a dezinfikovať a môžete ich úplne ponoriť do horúcej vody so saponátom, tekutým mydlom alebo dokonca s bielidlom.

Sú to prepojené zariadenia. Keďže ide o smartfóny, termické snímky alebo iné zhromaždené údaje môžu v prípade potreby zdieľať, streamovať alebo zrkadliť pomocou Wi-Fi alebo dátových pripojení.

CAT® S61
JEDNODUCHÉ NA POUŽÍVNIE PRI HROMADNOM SKRÍNINGU

1. Otvorte aplikáciu MyFLIR

Namontujte telefón na monitorovacie miesto / miesto na statív, ktorý umožní ľuďom prejsť vo vzdialenosti maximálne 1,5 m smerom k fotoaparátu čo najpriamejšie.

Ak už nie je vybratá, nastavte farebnú paletu na „Iron“.

2. Klepnite na ikonu kalibrácie.

Klepnite na ikonu teplotného gradientu (štvrtá ikona v ľavom hornom rohu), aby sa viditeľný pruh teploty zobrazil napravo od obrazovky.

(ikona vpravo hore) – senzor sa teraz automaticky nakalibruje.

3. Poklepaním na najvyššiu teplotu ju upravíte a uzamknete.

Zadajte 34 ° C (alebo 93 ° F) a potvrďte klepnutím na ikonu začiarknutia.
Klepnutím na nižšiu teplotu v dolnej časti mapy ju môžete upraviť a uzamknúť.

Pred použitím počkajte 2 až 3 minúty, pretože pri zahrievaní senzora sa presnosť zvyšuje.

Na displeji sa teraz zobrazia iba teploty vo zvolenom spektre. Čokoľvek nižšie bude čierne, všetko vyššie bude biele. Zvýšená teplota zvýrazní, čo sa prejaví bielou farbou.

 

CAT S61 alebo CAT S60 by mali byť použité len ako dodatočný prostriedok širšieho skríningového programu. Telefóny CAT môžu identifikovať jednotlivcov, ktorí vykazujú vyššiu než priemernú teplotu v závislosti na kalibrovaný “normál”. Telefóny Cat neidentifikujú jednotlivcou, ktorí prejavujú príznaky Covid-19/ symptómy Koronavírusu, preto nemôžu byť použité k diagnóze Covid-19/ Koronavírusu. Tieto zariadenia nie sú určené k využitiu v zdravotníctve alebo k liečebným účelom. Neexistuje spôsob, ako by termokamera identifikovala infikovaného jednotlivca, ktorý nevykazuje vyššiu než priemernú teplotu. Iba kvalifikovaný a licencovaný zdravotník alebo lekár môže potvrdiť, že daný jednotlivec so zvýšenou teplotou sa nachádza v abnormálnom zdravotnom stave. Uživatelia by sa mali držať lokálnych nariadení vlády k využítiu dohliadacích zariadení.

Kde Kúpiť

nay-logo-200x200
alza-sk-logo-200x200
orange-logo
datart-logo-200x200
o2-logo-200x200
telekom-logo-200x200